8LT519Z11PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519Z11PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Foi de date: 8LT519Z11PA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 881 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519Z11PA-LC
Număr parc 8LT519Z11PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 881 pcs Fișa cu date 8LT519Z11PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-20130 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT519Z11AA
8LT519Z11AA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
In stoc: 792 pcs
Descarca: 8LT519Z11AA.pdf
RFQ
8LT519Z11PN-LC
8LT519Z11PN-LC
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE