8LT519F32SB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519F32SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Foi de date: 8LT519F32SB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 969 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519F32SB
Număr parc 8LT519F32SB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 32C 32#20 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 969 pcs Fișa cu date 8LT519F32SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20095
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy