8LT519F11SD
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519F11SD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 11C 11#16 SKT PLUG
Foi de date: 8LT519F11SD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519F11SD
Număr parc 8LT519F11SD Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 11C 11#16 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1113 pcs Fișa cu date 8LT519F11SD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20061
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy