8LT519B28SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519B28SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Foi de date: 8LT519B28SN-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519B28SN-LC
Număr parc 8LT519B28SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1293 pcs Fișa cu date 8LT519B28SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-19980 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 28
Culoarea carcasei Olive Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm)