8LT517Z26PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT517Z26PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Foi de date: 8LT517Z26PA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 871 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT517Z26PA-LC
Număr parc 8LT517Z26PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 871 pcs Fișa cu date 8LT517Z26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-19921 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.406" (35.71mm)