8LT515F15SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT515F15SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Foi de date: 8LT515F15SN-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT515F15SN-LC
Număr parc 8LT515F15SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1846 pcs Fișa cu date 8LT515F15SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-19479 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 15
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.280" (32.51mm)