8LT515B19PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT515B19PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Foi de date: 8LT515B19PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT515B19PA
Număr parc 8LT515B19PA Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1408 pcs Fișa cu date 8LT515B19PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-19340
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy