8LT325Z61SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT325Z61SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Foi de date: 8LT325Z61SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 901 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT325Z61SN-LC
Număr parc 8LT325Z61SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 901 pcs Fișa cu date 8LT325Z61SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-18608 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 61
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount