8LT325Z24PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT325Z24PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Foi de date: 8LT325Z24PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 636 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT325Z24PN
Număr parc 8LT325Z24PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 636 pcs Fișa cu date 8LT325Z24PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-18539
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A, 23A Materiale de contact Copper Alloy