8LT325F43PB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT325F43PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Foi de date: 8LT325F43PB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 836 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT325F43PB
Număr parc 8LT325F43PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 836 pcs Fișa cu date 8LT325F43PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-18419
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT325F43PA-LC
8LT325F43PA-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
In stoc: 914 pcs
Descarca: 8LT325F43PA-LC.pdf
RFQ
8LT325F43AC
8LT325F43AC
Descriere: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
In stoc: 1072 pcs
Descarca: 8LT325F43AC.pdf
RFQ
8LT325F43PB-LC
8LT325F43PB-LC