8LT325B61SB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT325B61SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 61C 61#20 SKT RECP
Foi de date: 8LT325B61SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT325B61SB
Număr parc 8LT325B61SB Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1009 pcs Fișa cu date 8LT325B61SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-18241
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy