8LT323Z21SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT323Z21SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 21C 21#16 SKT RECP
Foi de date: 8LT323Z21SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 676 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT323Z21SN
Număr parc 8LT323Z21SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 21C 21#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 676 pcs Fișa cu date 8LT323Z21SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-17905
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT323Z21SA
8LT323Z21SA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 21C 21#16 SKT RECP
In stoc: 746 pcs
Descarca: 8LT323Z21SA.pdf
RFQ
8LT323Z21SN-LC
8LT323Z21SN-LC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT