8LT323F21PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT323F21PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Foi de date: 8LT323F21PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT323F21PN
Număr parc 8LT323F21PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 21C 21#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1080 pcs Fișa cu date 8LT323F21PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-17801
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT323F21PN-LC
8LT323F21PN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT