8LT323B55PB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT323B55PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Foi de date: 8LT323B55PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 978 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT323B55PB
Număr parc 8LT323B55PB Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 978 pcs Fișa cu date 8LT323B55PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-17773
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy