8LT323B53SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT323B53SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 53C 53#20 SKT RECP
Foi de date: 8LT323B53SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 992 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT323B53SC
Număr parc 8LT323B53SC Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 992 pcs Fișa cu date 8LT323B53SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-17747
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy