8LT321Z41SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT321Z41SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 41C 41#20 SKT RECP
Foi de date: 8LT321Z41SA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 741 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 741 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT321Z41SA
Număr parc 8LT321Z41SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 41C 41#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 741 pcs Fișa cu date 8LT321Z41SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-17663
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy