8LT315Z15PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT315Z15PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Foi de date: 8LT315Z15PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 986 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT315Z15PN
Număr parc 8LT315Z15PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 15C 14#20 1#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 986 pcs Fișa cu date 8LT315Z15PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-16936
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT315Z18BN
8LT315Z18BN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 18C 18#20 SKT RECP
In stoc: 1149 pcs
Descarca: 8LT315Z18BN.pdf
RFQ
8LT315Z15PN-LC
8LT315Z15PN-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT