8LT315B18SA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT315B18SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 18C 18#20 SKT RECP
Foi de date: 8LT315B18SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT315B18SA
Număr parc 8LT315B18SA Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1481 pcs Fișa cu date 8LT315B18SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-16674
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy