8LT315B15SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT315B15SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Foi de date: 8LT315B15SN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT315B15SN-LC
Număr parc 8LT315B15SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1879 pcs Fișa cu date 8LT315B15SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-16653 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 15
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount