8LT221B41PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT221B41PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Foi de date: 8LT221B41PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 872 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT221B41PN
Număr parc 8LT221B41PN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 872 pcs Fișa cu date 8LT221B41PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-16088
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Olive Green
Deschiderea cablurilor 1.112" ~ 1.116" (28.25mm ~ 28.35mm) Materialul din spate, placarea -