8LT025Z19SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT025Z19SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Foi de date: 8LT025Z19SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 956 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 956 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT025Z19SN-LC
Număr parc 8LT025Z19SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 956 pcs Fișa cu date 8LT025Z19SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-15769 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Culoarea carcasei Green Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount