8LT025B43SB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT025B43SB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Foi de date: 8LT025B43SB-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 988 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT025B43SB-LC
Număr parc 8LT025B43SB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 988 pcs Fișa cu date 8LT025B43SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-15501 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 43
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount