8LT023Z55PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT023Z55PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Foi de date: 8LT023Z55PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 851 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT023Z55PN
Număr parc 8LT023Z55PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 55C 55#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 851 pcs Fișa cu date 8LT023Z55PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-15360
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy