8LT023B21SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT023B21SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Foi de date: 8LT023B21SA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT023B21SA-LC
Număr parc 8LT023B21SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1215 pcs Fișa cu date 8LT023B21SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-15186 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 21
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount