8LT021Z11PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT021Z11PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Foi de date: 8LT021Z11PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 965 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 965 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT021Z11PN
Număr parc 8LT021Z11PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 11C 11#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 965 pcs Fișa cu date 8LT021Z11PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-15143
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT021F75SC-LC
8LT021F75SC-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
In stoc: 975 pcs
Descarca: 8LT021F75SC-LC.pdf
RFQ
8LT021Z11PN-LC
8LT021Z11PN-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT