8LT015F18PB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT015F18PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Foi de date: 8LT015F18PB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT015F18PB
Număr parc 8LT015F18PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 18C 18#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1346 pcs Fișa cu date 8LT015F18PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-14621
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy