8LT013F04SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT013F04SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Foi de date: 8LT013F04SN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT013F04SN
Număr parc 8LT013F04SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 4C 4#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1571 pcs Fișa cu date 8LT013F04SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 13-4 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-14458
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy