8D7L21W41PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D7L21W41PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 41C 41#20 PCB PIN J/N
Foi de date: 8D7L21W41PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 540 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D7L21W41PN
Număr parc 8D7L21W41PN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 540 pcs Fișa cu date 8D7L21W41PN.pdf
Voltaj - terminare Solder
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-14148
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy