8D725Z61SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725Z61SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 61C 61#20 SKT J/N
Foi de date: 1.8D725Z61SN.pdf2.8D725Z61SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 681 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725Z61SN
Număr parc 8D725Z61SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 61C 61#20 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 681 pcs Fișa cu date 1.8D725Z61SN.pdf2.8D725Z61SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-14107
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy