8D725Z37SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725Z37SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Foi de date: 1.8D725Z37SA-LC.pdf2.8D725Z37SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 625 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725Z37SA-LC
Număr parc 8D725Z37SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 625 pcs Fișa cu date 1.8D725Z37SA-LC.pdf2.8D725Z37SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-37
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-14070 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 37
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount