8D725Z24PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725Z24PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Foi de date: 1.8D725Z24PA-LC.pdf2.8D725Z24PA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 561 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725Z24PA-LC
Număr parc 8D725Z24PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 561 pcs Fișa cu date 1.8D725Z24PA-LC.pdf2.8D725Z24PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-24
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-14036 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 24
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare -
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 12 (12), 16 (12)
Contact Formă Circular Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D725Z24BA
8D725Z24BA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 24C 12#16 12#12 SKT J/N
In stoc: 673 pcs
Descarca: 8D725Z24BA.pdf
RFQ
8D725Z24SA-LC
8D725Z24SA-LC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT