8D725K43PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725K43PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Foi de date: 1.8D725K43PN.pdf2.8D725K43PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 356 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725K43PN
Număr parc 8D725K43PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 43C 23#20 20#16 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 356 pcs Fișa cu date 1.8D725K43PN.pdf2.8D725K43PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-13949
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D725K37SN
8D725K37SN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 37C 37#16 SKT J/N
In stoc: 427 pcs
Descarca: 8D725K37SN.pdf
RFQ
8D725K43PN-LC
8D725K43PN-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT