8D725F61PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725F61PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Foi de date: 1.8D725F61PA-LC.pdf2.8D725F61PA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 931 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725F61PA-LC
Număr parc 8D725F61PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 931 pcs Fișa cu date 1.8D725F61PA-LC.pdf2.8D725F61PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-13867 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 61
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount