8D725F43PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725F43PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Foi de date: 1.8D725F43PN.pdf2.8D725F43PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 834 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725F43PN
Număr parc 8D725F43PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 43C 23#20 20#16 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 834 pcs Fișa cu date 1.8D725F43PN.pdf2.8D725F43PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-13834
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy