8D723W53PN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D723W53PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Foi de date: 1.8D723W53PN-LC.pdf2.8D723W53PN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D723W53PN-LC
Număr parc 8D723W53PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1056 pcs Fișa cu date 1.8D723W53PN-LC.pdf2.8D723W53PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-53
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-13598 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount