8D721Z41SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D721Z41SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 41C 41#20 SKT J/N
Foi de date: 1.8D721Z41SN.pdf2.8D721Z41SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 777 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D721Z41SN
Număr parc 8D721Z41SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 41C 41#20 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 777 pcs Fișa cu date 1.8D721Z41SN.pdf2.8D721Z41SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-13423
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy