8D721W41PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D721W41PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Foi de date: 1.8D721W41PA-LC.pdf2.8D721W41PA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8D721W41PA-LC
Număr parc 8D721W41PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1376 pcs Fișa cu date 1.8D721W41PA-LC.pdf2.8D721W41PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-13376 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount