8D721W39PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D721W39PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 39C 37#20 2#16 PIN J/N
Foi de date: 1.8D721W39PN.pdf2.8D721W39PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 951 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D721W39PN
Număr parc 8D721W39PN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 951 pcs Fișa cu date 1.8D721W39PN.pdf2.8D721W39PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-13365
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy