8D721W11SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D721W11SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Foi de date: 1.8D721W11SA-LC.pdf2.8D721W11SA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D721W11SA-LC
Număr parc 8D721W11SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1300 pcs Fișa cu date 1.8D721W11SA-LC.pdf2.8D721W11SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-13332 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount