8D719Z32PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D719Z32PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 32C 32#20 PIN J/N
Foi de date: 8D719Z32PC.pdf
Starea stocului 723 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D719Z32PC
Număr parc 8D719Z32PC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 32C 32#20 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 723 pcs Fișa cu date 8D719Z32PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy