8D715Z19PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D715Z19PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Foi de date: 1.8D715Z19PA-LC.pdf2.8D715Z19PA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D715Z19PA-LC
Număr parc 8D715Z19PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1107 pcs Fișa cu date 1.8D715Z19PA-LC.pdf2.8D715Z19PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-12798 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Culoarea carcasei Black Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount