8D715Z15SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D715Z15SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Foi de date: 1.8D715Z15SA-LC.pdf2.8D715Z15SA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D715Z15SA-LC
Număr parc 8D715Z15SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1160 pcs Fișa cu date 1.8D715Z15SA-LC.pdf2.8D715Z15SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-12768 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 15
Culoarea carcasei Black Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount