8D525Z11SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525Z11SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Foi de date: 1.8D525Z11SN-LC.pdf2.8D525Z11SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 814 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525Z11SN-LC
Număr parc 8D525Z11SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 814 pcs Fișa cu date 1.8D525Z11SN-LC.pdf2.8D525Z11SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-11763 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Black Zinc Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 10 (9), 20 (2)
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D525Z19PN-LC
8D525Z19PN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE