8D525W46SE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525W46SE
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 46C MIXED SKT PLUG
Foi de date: 1.8D525W46SE.pdf2.8D525W46SE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 555 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525W46SE
Număr parc 8D525W46SE Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 46C MIXED SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 555 pcs Fișa cu date 1.8D525W46SE.pdf2.8D525W46SE.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-46 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-11664
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 46 (44 + 2 Coax) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Ratingul curent 7.5A, 13A, 45A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Olive Drab
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D525W46SD
8D525W46SD
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 46C MIXED SKT PLUG
In stoc: 574 pcs
Descarca: 8D525W46SD.pdf
RFQ
8D525W46SN
8D525W46SN
In stoc: 599 pcs
Descarca: 8D525W46SN.pdf
RFQ
8D525W46SE251
8D525W46SE251
In stoc: 319 pcs
Descarca: 8D525W46SE251.pdf
8D525W46SE-LC
8D525W46SE-LC
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE