8D525W24SE-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525W24SE-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Foi de date: 1.8D525W24SE-LC.pdf2.8D525W24SE-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 861 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525W24SE-LC
Număr parc 8D525W24SE-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 861 pcs Fișa cu date 1.8D525W24SE-LC.pdf2.8D525W24SE-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-24
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-11503 Orientare E
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 24
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)