8D525W11SB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525W11SB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Foi de date: 1.8D525W11SB-LC.pdf2.8D525W11SB-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525W11SB-LC
Număr parc 8D525W11SB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1113 pcs Fișa cu date 1.8D525W11SB-LC.pdf2.8D525W11SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-11426 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)