8D525K61SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525K61SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 61C 61#20 SKT PLUG
Foi de date: 1.8D525K61SN.pdf2.8D525K61SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 341 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 341 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525K61SN
Număr parc 8D525K61SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 61C 61#20 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 341 pcs Fișa cu date 1.8D525K61SN.pdf2.8D525K61SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-11208
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy