8D525K19PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525K19PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 19C 19#12 PIN PLUG
Foi de date: 1.8D525K19PN.pdf2.8D525K19PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 335 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525K19PN
Număr parc 8D525K19PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 19C 19#12 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 335 pcs Fișa cu date 1.8D525K19PN.pdf2.8D525K19PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-19 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-11167
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D525K19BN
8D525K19BN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 19C 19#12 SKT PLUG
In stoc: 352 pcs
Descarca: 8D525K19BN.pdf
RFQ
8D525K19PN-LC
8D525K19PN-LC
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE