8D525F29PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525F29PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 29C 29#16 PIN PLUG
Foi de date: 1.8D525F29PN.pdf2.8D525F29PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 921 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 921 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D525F29PN
Număr parc 8D525F29PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 29C 29#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 921 pcs Fișa cu date 1.8D525F29PN.pdf2.8D525F29PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-10929
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 29 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy