8D525F29PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D525F29PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Foi de date: 1.8D525F29PA-LC.pdf2.8D525F29PA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D525F29PA-LC
Număr parc 8D525F29PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1250 pcs Fișa cu date 1.8D525F29PA-LC.pdf2.8D525F29PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-29
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-10920 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 29
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)